Bedava Hesaplar

Bedava Exxen TV Hesapları 2021

TV içeriklerinin, spor yayınlarının ve yarışmaların mevcut olduğu Exxen, son zamanlarda en çok merak edilen ve sevilen platformlardan biri oldu. Bedava Exxen TV hesaplarını merak eden kullanıcılar bu sorunun cevabını arıyor. Bizde sizler için 2021 bedava Exxen hesaplarını araştırdık.

Exxen ile alakalı cevapları merak edilen birçok soru vardır. Bu soruları sizler için hazırladık ve soruların cevaplarını kaleme aldık.

Bedava Exxen APK İndirme Nedir? Bedava Exxen TV Canlı İzleme Nedir? Bedava Exxen İzleme Siteleri 2021 Nelerdir? Bedava Exxen Spor İzleme Nedir? Exxen TV Üyelik Ücretleri 2021 Nedir? Exxen TV Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bedava Exxen APK İndirme

Exxen kullanıcıları telefonları indirdikleri APK ile içerikleri mobil üzerinden takip edebilirler. HD görüntü kalitesi ile kullanıcılara hizmet sunan Bedava Exxen TV APK indirmek için;

Bedava Exxen TV Canlı İzleme

Exxen’de yayınlanan içerikleri canlı olarak izleyebilmenin çeşitli yöntemleri vardır. Bu yöntemler; bedava APK indirmek, canlı yayın sitelerini takip etmek ve bedava Exxen hesaplarına erişim sağlamak olarak sıralanabilir.

EXXEN HESABIŞİFRE
exxen1apk@hotmail.comS ; $ m + y L J k l 1 2
safari219@gmail.comy e } N e w l + * /
simay211@gmail.comU u l M r B k Y ? 0 2
secuy28@gmail.come 7 t [ O6  c c i – +
toroman193@gmail.coms V z W ( % 9 2 1
polany291@hotmail.comJ 9 h i ^ 0  r # f l *
superst281@gmail.comO _ g ? 2 H O x 2 0

Bedava Exxen Spor İzleme

Spor yayınlarını Exxen’den izleyebilmek için üyelik oluşturmak gerekiyor. Oluşturulan üyelikler ücretlidir. Ücretsiz Exxen spor izlemek için farklı yöntemler vardır. Öncelikle Exxen’e ilk üye olunduğu zaman ilk 1 hafta ücretsiz kullanım hizmeti verilir.  Bir hafta dolduktan sonra aylık ücretli bir şekilde içeriklere erişim sağlanabilir. Bedava Exxen spor izlemenin bir yöntemi daha vardır. Bedava Exxen hesaplarına giriş yapılarak içerikler ücretsiz izlenebilir.

Bedava Exxen Hesapları

Bedava Exxen hesapları ve şifreleri;

EXXEN HESABIŞİFRE
exxen1apk@hotmail.comS ; $ m + y L J k l 1 2
safari219@gmail.comy e } N e w l + * /
simay211@gmail.comU u l M r B k Y ? 0 2
secuy28@gmail.come 7 t [ O6  c c i – +
toroman193@gmail.coms V z W ( % 9 2 1 * /
polany291@hotmail.comJ 9 h i ^ 0  r # f l * 9 6
superst281@gmail.comO _ g ? 2 H O x 2 0 – +
mustang381@gmail.com, v 1 W L C  H Q y s d / +
jaluride19@hotmail.com0 ; p y v e d { = * / d f
s o n y 1 0 3@gmail.comX $ j 0 1^  t m , o o 4 3 2 6 *
mateies20@gmail.comT – _ ! q w *  f s d s s
evasimae3@gmail.comM z , P A . i ] E * / b c
raufkarty1@gmail.com 0 H N z m k , ^ * * 1 1

Exxen TV Üyelik Ücretleri 2021

Exxen TV izlemek için 2 farklı ücretli üyelik türü vardır. Reklamlı veya reklamsız seçeneklerini değerlendirerek üyelik oluşturulabilir. Reklamlı ve reklamsız Exxen üyelik ücretleri farklıdır.

  • Reklamlı olarak yayınlanan içeriklerde aylık üyelik ücreti 2021 yılı için 9.90 TL’dir. Bu üyelik türünde televizyonda ki gibi ara ara reklamlar verilmektedir.
  • Reklamsız olarak yayınlanan içeriklerde aylık üyelik ücreti 2021 yılı için 19.90 TL’dir. Bu üyelik türünde içerikler ara verilmeden kesintisiz izlenir.

Exxen TV Üyelik İptal Etme

Exxen TV üyeliğini iptal etmek için izlenmesi gereken adımlar vardır. Bu adımlar;

  • https://www.exxen.com/tr , bağlantı adresine giriş yapılır.
  • Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre girilerek üye girişi yapılır.
  • Üye girişi yapıldıktan sonra ana sayfada sağ üs köşede profil fotoğrafının olduğu kısma tıklanır ve “Hesap ve Ayarlar” seçeneğine giriş yapılır.
  • “Abonelik Bilgileri” bölümünde abonelik durumu yazan yerin sağ tarafında “Üyeliğimi İptal Et” bağlantısına giriş yapılır.
  • Hesabı silmek için şifre girişi istenir. Şifre girişi yapıldıktan sonra ekrana gelen uyarıda “EVET” butonuna tıklanır ve Exxen üyeliği iptal edilmiş olunur.
Kampanyalar:

Bir Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Bedava Exxen TV Hesapları 2021" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı