Oyun Hileleri

Call of Duty Warzone Hile 2021

Yeni nesil bilgisayar oyunları arasında çok popüler bir oyun olan Call of Duty Warzone, 150 kişilik bir grup içerisinde hayatta kalmak için çabaladığınız bir oyundur. Oyunu birinci olarak bitirmek ve oyundan keyif almak için bazı hilelere ve kodlara ihtiyacınız olacaktır. Call of Duty Warzone hile 2021 sürümünü kullanarak oyunu sorunsuz bir şekilde bitirebilir, rakiplerinizi kolayca oyun dışında bırakabilirsiniz. Call of Duty Warzone hile 2021 güncellemesi yaptığınızda aimbot, esp, triggerbot, radar, wallhack gibi size avantaj sağlayacak birçok hileye güncel olarak sahip olabiliyor ve oyun içinde uygulayabiliyorsunuz.

Call of Duty Warzone Ücretsiz Hile Alma

Popüler bir oyun olan Call of Duty Warzone için çok sayıda hile bulunuyor. Hedef almanızı kolaylaştıran, harita üzerinde daha kolay gezmenizi sağlayarak size avantaj sağlayan hileleri para ile satın alabileceğiniz gibi ücretsiz olarak da indirebiliyorsunuz. Call of Duty Warzone ücretsiz hile ile oyun içinde kullanıcılara sunulmayan eşyalara sahip olabilir, rakiplerinizi daha kolay bir şekilde avlayabilirsiniz.

Gece görüş gözlüğü, duvar ötesi görme gibi hileler sayesinde oyun sizler için oldukça kolay hale geliyor. Call of Duty Warzone ücretsiz hile aynı zamanda yakalanmamanızı sağladığı içinde büyük avantaj oluşturuyor. Oyunun yazılımcısı olan Raven Software tarafından sürekli hile yapanlar için yazılımlar geliştirilse de ücretsiz hileler bu yazılımlar tarafından yakalanmıyor.

Call of Duty Warzone Ücretsiz Hesaplar

Size sunmuş olduğumuz ücretsiz hesapları aldıktan sonra lütfen şifrelerinizi değiştirmeyin, çünkü bunlar herkes için yazılmıştır.

 • Josheps5858@hotmail.com : 9usxma9qb
 • Fireeeboypls222@yahho.com : silvia98
 • Aryagirl98wow@gmail.com : 1q2ww2q13
 • Xusanboygreen@hotmail.com : qazwsxedc7485
 • Anthony989@hotmail.com : w1f2455419
 • Mustanggopro@gmail.com : eminem2017
 • Standbyuncle@gmail.com : dec19832k
 • Mrfortunelol@live.com : a1b2c3d4
 • Nickollekkolik@yahho.com : rocky1554
 • Jeyyyzboys7575@hotmail.com : melankoli-1
 • Micoleyzaaay123@gmail.com : t8fghj5res
 • Lolittaaapretty@gmail.hotmail.com :marry55true
 • Darkorlight101@hotmail.com : hüshüs99
 • Ronaldddddspp8@gmail.com : süpervisor.77

Call of Duty Warzone Hile ve Harita Kodları

Call of Duty Warzone oyununda rakiplerinize göre avantajlar elde etmek istiyorsanız hileleri ve harita kodlarını bilmeniz gerekiyor. Haritanız için kullanacağınız hileleri etkinleştirerek hileleri aktif hale getirip kullanabiliyorsunuz. Call of Duty Warzone hile ve harita kodları oyunun seçenekler menüsünde yer alan konsol penceresini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Konsol penceresinde yer alan geliştirme harita kodu ve giriş hilelerini etkin hale getirdiğinizde hileleri oyun içinde istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Oyun içinde isterseniz gizli mod versiyonunu kullanabilir ve veteran, zombi modu arasında geçiş yapabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Hile Satın Alma

Call of Duty Warzone oyununda rakiplerinizi pusuya düşürmek, herkesi kolayca avlamak için hile kullanabilirsiniz. Bu hileleri basit bir şekilde ücretsiz olarak edinebileceğiniz gibi satın alarak da sahip olabilirsiniz. Call of Duty Warzone hile satın alma daha fazla avantaja sahip olmanızı sağlar. Oyun içinde gece görüş gözlüğü kullanmak, helikopter ile dolaşmak veya pusu kurmuş olan düşmanlarınızı fark etmek için hile ve hile kodları satın alabilirsiniz. Call of Duty Warzone hile satın alma işleminde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hilenin süresinin kısıtlı olmamasıdır. Hile satın alacağınız siteye dikkat etmeli, satın aldığınız hilelerin ve hile kodlarının kolay bir şekilde aktif olmasıdır.

Call of Duty Warzone Dil Değiştirme

Keyifle oynadığınız Warzone oyununun beta sürümüne sahip olarak Türkçe yama desteğinden faydalanabilirsiniz. Call of Duty Warzone dil değiştirme işlemi ile oyunun izin verdiği tüm dilleri kullanabilirsiniz. Farklı dil paketlerini indirerek istediğiniz dili seçebilir ve oyunu bu dil üzerinden oynayabilirsiniz. Oyun içinde yer alan ayarlar sekmesine tıklayarak dil ayarları menüsünden size sunulan dilleri tercih edebilir veya beta sürümünde yer alan Türkçe yama desteğini kullanarak oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Dili Türkçe Yapma

Call of Duty Warzone oyununu Türkçe oynayabilmek için öncelikle Türkçe yama paketini bilgisayarınıza indirmiş olmanız gerekiyor. İndirme işlemi sonrasında Call of Duty Warzone dili türkçe yapma işlemi için ayarlar sekmesinden dil seçeneğini değiştirerek oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Oyun için geliştirilmiş olan dil yama paketi 1.5 gb bir alan kaplıyor.

Call of Duty Warzone Nasıl İndirilir ?

İlk çıktığında belirli bir ücret ödeyerek oynayabildiğiniz Call of Duty Warzone oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Oyun sektöründe yer alan ve önemli bir oyun yazılımcı firması olan Activision, oyuncular için farklı seçenekler sunuyor. Call of Duty Warzone nasıl indirilir diye düşünüyorsanız iki yöntem izleyebilirsiniz. Bu yöntemlerden birincisi daha önce Call of Duty Warfare oyununu satın almışsanız basit bir güncelleme ayarı ile Warzone oyununa sahip olabiliyorsunuz.

Güncelleme paketini Activision sitesinden indirebileceğiniz gibi çok sayıda oyun sitesinden de tedarik edebiliyorsunuz. Eğer Warfare oyununa sahip değilseniz Call of Duty Warzone nasıl indirilir sorusunun cevabı oyunu oynamak istediğiniz platforma erişim sağlamak ve buradan oyunun güncel halini indirmek. Playstation ve Xbox üzerinden oynamak isterseniz oyun sitelerinde yer alan güncel sürümleri kolayca indirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Bağlantı Hatası

Profesyonel olarak sizlere sunulan Warzone oyununda çok uzun süre bağlantı kuranlar için en büyük problem bağlantı hatası sorunudur. Bu sorun ile ilgili gelen şikayetler üzerine Activision firması çalışmalar yaparak kullanıcılara sevindirici haberler verdi. Resmi olarak site üzerinden yapılan açıklamada yaşanan sorunlar için çalışmalara başladık ve kısa süre de bu sorunu ortadan kaldıracağız şeklinde açıklama yapıldı.

Yeni bir güncelleme paketi hazırlanarak kullanıcılara sunulacak ve bağlantı sorunu tamamen ortadan kaldırılacak. Call of Duty Warzone bağlantı hatası ve sunuculara bağlanamama sorunu için kullanıcılar dns ayarları ve internet konumlarını farklı ülkeler üzerinden değiştirerek oyunu oynayabiliyorlar. Alternatif çözümler olarak bu çözümleri deneyebilirsiniz.

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Warzone oyununu oynamak için bilgisayarınız veya oyun konsolunuz belirli standartlara sahip olmak zorunda. Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri olarak en az;

İşletim SistemiWindows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
İşlemciIntel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
RAM8 GB
Ekran kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB/ GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950.
Depolama:,175 GB

Bu özelliklere sahip bilgisayarlar kullanmanız gerekiyor. Bu özelliklerden daha düşük özelliklere sahip cihazlar ve sistemler oyunu keyifli bir şekilde oynamanıza izin vermiyor. Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri bu özelliklerin üzerinde olan cihazlar ile oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Kampanyalar:

YORUM YAP KAZAN

 "Call of Duty Warzone Hile 2021" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı