Çağrı Merkezi

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası’nın hizmetleri, yaşadığınız sorunlar ve merak ettikleriniz ile ilgili bilgi almak istiyorsanız ama müşteri hizmetlerine nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız bu bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Bunun için Garanti Bankası’nın Görüşme Merkezine aşağıdaki numaralarla iletişime geçebilirsiniz. Bu yol ile direkt müşteri temsilciniz ile görüşeceğiniz bir tuş kombinasyonu bulunmuyor, çünkü Garanti Bankası tuş kombinasyonları ile değil sesli yanıt sistemi ile çalışıyor.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 333 ve 0850 222 0 333
Garanti Bankası Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 700
Garanti Bankası Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası: 0(216) 585 02 19

Garanti Cep Şube ve İnternet Şubesi üzerinden müşteri temsilcinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu yol ile müşteri temsilcinizle konuşabilir, mesaj atabilir ve geçmiş mesajlarınızı okuyabilirsiniz.

İnternet Şubesinden Müşteri Temsilcime Nasıl Ulaşırım

İnternet şubesine girdiğinizde en alt kısımda müşteri temsilcisi bilgilerini göreceksiniz. Bu kısımda müşteri temsilcinizin fotoğrafı, adı ve cep telefonu numarası bulunmaktadır. Bu kısımdan cep telefonu numarası ile direkt olarak arayabilirsiniz. Ayrıca sağ alt tarafta da Posta Kutusu bulunmakta, burdan da açılan ekranda Yeni Mesaj butonuna tıklarsanız müşteri temsilcinize dolduracağınız bir posta ile direkt ulaşabileceksiniz.

Garanti Cep Şubesinden Müşteri Temsilcime Nasıl Ulaşırım

Cep şubeye giriş yaptıktan sonra sol üstte bulunan profilinize tıklayın. Açılan ekranda Bize Ulaşın butonuna basın. Bu kısımda müşteri temsilcinizin fotoğrafı, adı ve cep telefonu numarası bulunmaktadır. Bilgiler kısmına basarak temsilcinizi arayabilir, aşağıdaki görüntülü görüşme ile temsilcinizle görüntülü bir görüşme yapabilir, Posta Kutusu’na tıklayarak geçmiş konuşmaları okuyabilir veya yeni bir konuşma başlatabilirsiniz.

Kampanyalar:

YORUM YAP KAZAN

 "Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı