Oyun Hileleri

Lords Mobile Mücevher Hilesi Kazanma

Zengin içeriğe ve grafiklere sahip oyunlardan biri olan Lords Mobile bir tür savaş oyunudur. Rol yapma ve simülasyon türlerinin bir araya geldiği oyun olarak bilinen Lords Mobile oyununda işgal edilen yerleri kurtarmak ve daha fazla yere ulaşmak için sürekli savaş halinde olunacaktır.

Başlangıçta oyuncuya üç günlük koruma kalkanı verilir ve bu süresinin sonunda oyuncu saldırılara açık hale gelecektir. Orduyu güçlendirmek ve mevcut güce güç katmak isteyen oyuncular Lords Mobile hile seçeneklerini araştırmaktadır.

Lords Mobile Mücevher Hilesi 2021

Herhangi bir ücret ödemeye gerek olmadan yapılabilen Lords Mobile mücevher hilesi için App Store ya da Google Play Store kullanılır. Uygulama mağazasına girilerek indirilen hile virüs ya da zararlı yazılım içermez. Bunun için mağazada arama kısmına Lords Mobile mücevher hilesi yazılır ve ekrana gelen seçenekten indirme işlemi tamamlanır. Windows gibi görünen ama mobilde çalışan hile için kurulum otomatik olarak gerçekleşir. İndirmenin tamamlanabilmesi için güvenlik sorusunun doğru yanıtlanması gerekir.

Lords Mobile Bedava Mücevher Kazanma

Hem bilgisayardan hem de akıllı telefonlardan oynanabilen Lords Mobile oyunu için oyuncular bedava mücevher kazanma amacına sahiptir. Daha fazla mücevher kazanmak ve hazine deposunu daha işlevsel kullanmak için oyundaki görevler tamamlanabilir. Buna alternatif olarak daha hızlı şekilde mücevher kazanmak için ise hile kodları kullanılabilir. Online uygulama indirilerek güvenilir bir şekilde mücevhere sahip olunabilir.

Lords Mobile Bedava Hesap

Mobil cihazlardan oynanan en popüler oyunlardan biri olan Lords Mobile oyununda üst sıralara yükselmek mümkündür. Yüksek seviyelere ulaşmak ve oyun içi satın alımlar ile mücevherli hesaplara sahip olmak için bedava hesaplar kullanılabilir. Ancak bu hesaplara giriş yapıldıktan sonra mutlaka şifresi değiştirilmelidir. Aksi halde verilen emekler boşa gidecektir.

En çok tercih edilen güncel hesaplar ve şifreleri şunlardır:

 • nydarcraft@gmail.com : Ben19101999
 • dantebutler69@gmail.com : Rackcity7
 • heyimseba@gmail.com : Hakushaku1
 • sanyo3102@gmail.com : 259725Ss
 • chrisbemke12@gmail.com : Wootnova12
 • volsguy3232@gmail.com : Titans32
 • mjreinarz@gmail.com : Boomer718
 • lukas.s.lang@gmail.com : Lukas177
 • vickidiep1992@gmail.com : Yuki1689
 • marcosfelipe845@gmail.com : Marcos845
 • samhawk15@gmail.com : K5ansas6

Lords Mobile Satılık Hesap

Oyunu daha hızlı şekilde ilerletmek isteyenlerin ilgi gösterdiğini Lords Mobile satılık hesaplar genellikle yeni başlayanların tercihidir. Diğer oyuncuları yakalamak adına alınan bu hesaplar mutlaka güvenilir platformlardan alınmalıdır. Aksi halde hesap ilerleyen zamanlarda çalınabilir. Hesabı almadan önce detaylı şekilde incelemekte fayda vardır.

Bu kapsamda hesaptaki Gems miktarı incelenmeli, bununla fiyatın uyumlu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı zamanda hesabın bağlantılı olduğu yerler de incelenmeli, mail ile bağlantı varsa tercih edilmelidir. Sosyal medya ve farklı bağlantıların olduğu hesaplarda ilk kullanıcının geri alma olasılığı fazladır. Satış sırasında fiyat belirlerken Gems miktarı ve kale yapısı dikkate alınır. Fiyat karşılaştırması yapılarak en avantajlı olanın tercih edilmesi gerekir.

Lords Mobile Promosyon Kodu 2021

Süresi dolmayan Lords Mobile promosyon kodu kullanıldığında oyunda çeşitli kalkanlar, altınlar, malzemeler, güçlendirmeler, premium eşyalar ve vip puanları kazanılır. Önemli olan nokta geçerli ve güncel kodlar bulmaktır. Bunlar içerisinde yalnızca yeni oyuncular için LM001 kodu, VIP puanları, Gems ve hızlandırmalar için saintseiya yeni kodu kullanılabilir. Kod listelerine internetten kolayca ulaşabilir. Bu listeler sürekli güncellenmekte olup süresi dolan kodlar listeden silinir. Kodları kullanabilmek için oyuncu profili açılır ve ilgili alana kod yazılarak göndere tıklanır. Eğer kod güncelse bu işlemle birlikte aktif hale gelecektir.

Lords Mobile APK İndirme

Kule savunması için Lords Mobile APK indirmek çok sayıda oyuncu tarafından ilgi görür. Oyunda her bir görev tamamlandığında yüksek miktarda oyun parası ve kaynak ödülü kazanılır. Bu nedenle oyun ne kadar fazla oynanırsa o kadar avantajlı olacaktır. Oyunda bir sonraki aşamaya geçmek için git butonuna tıklamak gerekir. Kule savunması için APK indirileceğinde güvenilir internet siteleri tercih edilebilir.

Lords Mobile Bot Komutları 2021

Lords mobile oyununu oynamak için sürekli çava sarf etmek ve ilerlemek gerekir. Ancak bunu daha kolay ve etkili yoldan yapmak için bot ve oyun hileleri işe yarayacaktır. Güvenilir içeriğe sahip oyun kodlarına internet siteleri üzerinden ulaşılabilir. Fakat bu kodların daha önce kullanılmamış olması gerekir.

Kod alınıp kullanıldığında şifre değişikliği yapmak hesabı güvence altına alacaktır. Bu şekilde hem bilgisayarda hem de akıllı telefonlarda oynanan oyun asker toplamak ve kahraman kazanmak esasına dayanır. Bunun için ise kaleyi yükseltmek gerekir. Sahip olunan her kahramanın kendine özel güçlerinin olması oyunun daha eğlenceli şekilde geçmesini sağlayacaktır.

Lords Mobile Sistem Gereksinimleri

Geniş bir kesim tarafından oynanan Lords Mobile oyunu sistem gereksinimleri kullanılacak olan cihaza göre farklılık gösterir.

Buna göre minimum özellikler şu şekilde olmalıdır :

İşlemci Intel Core i3- 3220
RAM 2 GB , Radeon HD 7310G
İşletim sistemi Windows 7 ve üzeri
Depolama alanı 1 GB
Ekran Kartı GeForce 7600 GT

Tavsiye edilen özellikler :

İşlemci Intel Core i5- 2400 @3.10 GHz
RAM 4 GB RAM, Radeon HD 6850
İşletim sistemi Windows 10
Depolama alanı 2GB Boş Alan
Ekran Kartı GeForce GT 1030 video card, AMD PRO A12- 8870

YORUM YAP KAZAN

 "Lords Mobile Mücevher Hilesi Kazanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı