Oyun Hileleri

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri 2022

Mount & Blade Nedir?

İlk öncelikle Mount & Blade’i tanıyalım. Mount & Blade oyunu serisi, Türk oyun şirketi TaleWorlds tarafından geliştirilen ve ilk oyunu 6 Eylül 2008’de piyasaya sürülen Mount & Blade olmak üzere dört adet video oyunu yayınlamıştır. İlk oyun  Mount & Blade de sadece tek oyunculu olarak oynanılabiliyordu fakat, İkinci oyun Mount & Blade:Warband  ile tek oyunculu oyunun yanında çok oyunculu biçime geçen bu video oyunu daha sonraki  Mount & Blade:Ateş ve Kılıç’ta da tek oyunculu, çok oyunculu  oynanabilmektedir. 27 Eylül 2012’de duyurulan serinin son oyunu  Mount & Blade II:BannerLord ‘da  tek oyunculu  ve  çok oyunculu  biçimde olması beklenmektedir.

Mount & Blade II:BannerLord Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 (64-bit only)
İşlemciIntel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
Ram6 GB RAM
Ekran KartıIntel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
HDD60 GB kullanılabilir alan

Mount & Blade II:BannerLord Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 10 (64-bit only)
İşlemci Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
Ram 8 GB RAM
Ekran Kartı NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
HDD 60 GB kullanılabilir alan

Mount & Blade II:BannerLord Satın Al

Mount & Blade II:BannerLord oynamak istiyorsun ama nasıl ulaşabileceğin ile bir fikrin mi yok. Mount & Blade II:BannerLord satın alması son derece basit. Steam üzerinden Steam hesabın yoksa hesap oluşturup, Steam hesabın varsa hesabına giriş yapıp mağazalardan Mount & Blade II:BannerLord oyununu aratarak oyunu satın alabilir veya buradan oyunun url’ine ulaşıp oyunu steam web sitesi üzerinden satın alabilirsin.

Mount & Blade II:BannerLord Krallıklar

İmparatorluk

Oyunun ağırlık merkezi bazı durumlarda imparatorluk olacaktır. İmparatorluk kendi içerisinde bir iç savaşa sürüklenmiştir. Kültürel ve siyasi doğrultuda Bizans örnek alınarak oluşturulan bu İmparatorluk girdiği iç savaşta üç fıkraya ayrılmıştır.

Aserai

İmparatorluğun merkezinin güneyinde yer alan Aserai güneşin sıcağıyla kavurduğu Bronz Çöl Nahasa uzanır.Doğa olaylarının oluşturduğu sel, toprak çökmesi ve vadilerin aralarında ki vahalara insanlar yerleşmiştir.

Sturgia

Günümüzde bulunan Rusya, Belarus ve Ukraynanın konumlandığı yerlere konuçlanan Stugialılar Kievli Rus diye anılan şehir devletleri federasyonuna dayanır. Soğuk ve ıssız olan Sturgia ormanları önemli hazineler barındırır.

Vlandia

Adlarını Kalradik Cesur Yürekli Wilund’dan almış olan Vlandialılar her bir askeri rakipsiz ağır süvarileri ile imparatorluğun düşmanlarını uzak bozkırlara sürdüler. Fransaya yerleşen Vlandialılar Nors baskıncıları ve Ortaçağ Avrupası’nın feodal devletlerinden esinlenilerek oluşturuldu.

Kuzait Hanlığı

Bozkır klanı olan Kuzait Hanlığı imparatorluğun doğusuna doğru genişlendikçe karşılaşılır. Merkez kıtada engin çim denizleriyle buluşan Kuzaitliler diğer atlı klanlarıyla komşu oldu. Bu hanlığın kültürel ve siyasi örneği olarak asya örnek alınmıştır. Kuzaitliler askeri gücünü yüksek hareketlerinden ve atlı okçularından almaktadır.

Mount & Blade II: Bannerlord Harita Tasarımları

Mount & Blade II: Bannerlord: Şehirler İçin Harita Tasarımı

Mount & Blade II: Bannerlord’da şehirler gerçek dünyaya son derece benzer şekilde tasarlanmıştır. Sanayi ile kaliteli ürünlere ulaşabilir, kaliteli askerlere sahip olabilir veya bir suçlu tarafından zarar görebilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord:Pazaryeri

Burası bütün ticaretin gerçekleştiği noktadır. Yeni sıfır sağlam ve parlak bir miğfere, güzel ve dayanıklı bir zırha, güçlü bir kılıca, dayanıklı bir kalkana ve ya atınız için iyi bir dayanıklı bir zırha buradan ulaşabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord:Kenar mahalle ve arka sokaklar

Kaçakçıların, haydutların ve hırsızların illegal yollarla para kazanmak için toplandıkları, şehrin değerini düşürdükleri mekanlardır.

Mount & Blade II: Bannerlord:İç kale

Şehrin soylularının,zenginlerinin ve yöneticilerinin bulunduğu yer İç Kalelerdir.

Mount & Blade II: Bannerlord:Askeri bölge

Askeri birliklerin eğitildiği, garnizonların ve muhafızların bulundurduğu bölge burasıdır ve ihtiyaç dahilinde (Kuşatma Saldırıları gibi) stoklanan malzemeler de yine buradadır. 

Mount & Blade II: Bannerlord:Taverna

Burada macera severler ve sarhoşlar, bir kadeh eşliğinde hikayeler ve destanlar dinlemek ve anlatmak için toplanırlar. Burada bazı eğlence düşkünleri baş belası olabilirken, diğerleri kendi istediği para miktarında paralı askerler ve fazla karşılaşılmasa da bazıları sizin yolunuz da size yoldaşlık yapacak neferlerdir.

Mount & Blade II: Bannerlord Nasıl Hile Yapılır?

İşte sizler için Mount & Blade II: Bannerlord Hile Rehberi

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri Etkinleştirme

Belgeler -> Mount and Blade II Bannerlord -> Configs -> engine_config.txt

İlk adım olarak yukarıdaki dosya konumunu izleyip ‘Belgeler’ klasörünü açmalı, sonrasında verilen klasörün içinde bulunan ‘Mount and Blade II Bannerlord’ klasörüne girmelisiniz.Bir sonraki adımımız ise ‘Configs’ klasörüne giriş yapın ve ‘engine_config’ olarak isimlendirilen metin dosyasını açın.

engine_config.txt -> cheat_mode = 0 -> cheat_mode = 1

Bu dosya içerisinde cheat_mode=0 olarak gözükecektir bu onun deffault değeridir.Bunu Cheat_mode değerini 1 yapınız.

Mount & Blade II: Bannerlord Oyun İçi Hileleri Etkinleştirme

CTRL ve ~ tuşlarına basarak gelen ekrana ‘cheatmenu’ no yazın. Eğer oyun içi hileleri kapatmak isterseniz, bu sefer ‘nocheatmenu’ no yazmanız gerekiyor.

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri

Mount & Blade II: Bannerlord hilelerine google üzerinden Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri olarak yazarsanız karşınıza bu hileleri çıkartacak olan web sitelerine ulaşabilirsiniz.

Ulaşacağınız siteler üzerinden oyun içerisinde size oyunun izin verdiği kadar hileler yapabilir silah, eşya, para ve can için kolay yoldan kazanç sağlayabilir ve düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Ulaştığınız sitelerde bilgilerin doğru olunduğundan emin olmakta fayda var çünkü kötü niyetli web siteleri sizlere yanlış, doğru olmayan veya çalışmayan bilgiler paylaşan platformlar olabilir.

Mount & Blade II: Bannerlord Cheat

Mount & Blade II: Bannerlord Cheat Nedir?

Mount & Blade II: Bannerlord oyunun size verdiği izinler dışında cheat programlarıda bulunmaktadır ve bu cheat programları ile oyun içerisinde istediğiniz kadar asker, eşya, para ve sağlığa sahip olabilir ve düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord Cheat’e Nasıl Ulaşırım?

İnternet Üzerinden “Mount & Blade II: Bannerlord Cheat” araması yaparak cheat programı indirebilir ve cheat yapmaya başlayabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord için Cheat programı indirirken dikkatli olmakta fayda var çünkü cheat programları 3.parti yazılımlar olduğu için sizlerin bilgisine erişebilir ve bilgileriniz üzerinde tehlike yaratabilir veya doğru olmayan,çalışmayan programlar olabilir.

Mount & Blade II: Bannerlord için doğru Cheat programını bulmak istiyorsanız oyuncuların aralarında kullandığı cheat programlarını kullanabilir ve bu şekilde avantaj sağlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri 2022" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı