Oyun Hileleri

Mount & Blade: Warband Hileleri 2021

Mount & Blade

İlk öncelikle Mount & Blade’i tanıyalım.Mount & Blade oyunu serisi ,   Türk oyun şirketi TaleWorlds tarafından geliştirilen ve ilk oyunu 6 Eylül 2008’de piyasaya sürülen Mount & Blade olmak üzere dört adet video oyunu yayınlamıştır. İlk oyun  Mount & Blade de sadece tek oyunculu olarak oynanılabiliyordu fakat, İkinci oyun  Mount & Blade:Warband  ile tek oyunculu oyunun yanında çok oyunculu biçime geçen bu video oyunu daha sonraki  Mount & Blade:Ateş ve Kılıç’ta da tek oyunculu ,  çok oyunculu  oynanabilmektedir. 27 Eylül 2012’de duyurulan serinin son oyunu  Mount & Blade II:BannerLord ‘da  tek oyunculu  ve  çok oyunculu  biçimde olması beklenmektedir.

Mount & Blade:Warband için Oyun Kurmak

Oyun içerisin de açılan menüde yeni oyun sekmesinden oluşturmak istediğiniz karakterinizin özelliklerini hayal dünyanızda ki karakterin kriterlerine göre seçerek karakterinizi oluştuırabilirsiniz.

Oluşturduğunuz karakterin ardından hikayesini seçmeniz gerekmektedir.Oyun içerisinde her karakterin bir hikayesi , her eşyanın bir geçmişi vardır.İsterseniz bir demirci,bir hırsız veya göçebe olabilir isterseniz bir çiftçi ailesi mensubu veya esir düşmüş soylu ailesi mensubu olabilirsiniz.

Hikayenizi seçtikten sonra oluşturmuş olduğunuz karakterinizin uyruğunu seçebilirsiniz.Krallıklar;Nord Krallığı,Veigar Krallığı,Sarranid Sultanlığı,Kergit Hanlığı ve Svadya Krallığı.

Nord Krallığı piyade kuvvetleri olarak en güçlü krallıktır.Bunun sebebi de kullandığı zırh ve silahların üstünlüğü bakımından ve askerlerin tecrübeleri ve yetenekleri bakımından üstündür.

Rodok Krallığı’nın en önemli kuvveti okçulardır.Okları çok ağır ve tetikli yayları iyi işlenmiş olduğundan önemli garnizon kayıplarına sebep olmaktadır.Dez avantajı ise tetikli yaya ok yerleştirmek uzun sürmektedir.

Vaeigar Krallığı’nın özelliği okçularının iyi olmasıdır.Zırhları olmadığı için atlıları hızlıdır ama piyadeleri güçsüzdür yani kötüdür.

Sarranid Sultanlığı’nın hem atlıları hem piyadeleri ve hem okçuları iyidir.Nedeni ise zırhları çok iyidir.Yani Sarranid Sultanlığı’nı seçerseniz kazanan siz olabilirsiniz.

Kergit Hanlığı genellikle süvarilerden oluşur ve bu suvariler piyadelerin düşmanıdır.Kergit okçularının farkı ise atlı okçular olmasıdır ve Ketgitliler Türklere benzetilir.

Mount & Blade: Warband Hileleri

Mount & Blade oyunun başlatırken ayar ile tüm hileleri izin ver butonunu aktif etmeniz gerekmektedir.

İzin verildiği taktirde oyunun izin verdiği hileleri gerçekleştirebilirsiniz(para,silah,asker,vs).

Oyunun izin verdiği kombinasyonların ve algoritma hilelerinin yanı sıra bir de 3.parti yazılım chat programları bulunmaktadır.Bunlara karşı dikkatli olunmalı eğer dikkatli olunmazsa kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesi ihtimali söz konusudur.

Mount & Blade:Warband Hilelerine Nasıl Ulaşabilirim?

Bu hilelere internetten “Mount&Blade Hileleri” olarak araştırırsanız web sitelerinde bulunan hile komutları ve tuş kombinasyonlarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu web sitelerinde çalışan hileler olabileceği gibi sizi yanıltan ve yanlış bilgiler paylaşan siteler de olacaktır.Bu sebepten dolayı en çok tercih edilen siteleri kullanmanızda fayda var.

Kampanyalar:

YORUM YAP KAZAN

 "Mount & Blade: Warband Hileleri 2021" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı