Çağrı Merkezi

Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanma

Türkiye’nin internet üzerinden paket servis olarak çalışan kurumsal yemek şirketlerinden biri olan Yemek sepeti müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından birsürü alternatif sunmaktadır. Müşterilerinin memnun olması için birçok imkan sağlamıştır.

Müşteri taleplerini ve şikayetlerinde karşılamaktadır. Müşteri hizmetleri online destek, e-posta iletişim adresi ve telefon numarasını arayarak tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Yemek sepeti iletişim(https://www.yemeksepeti.com/iletisim ) numara: 444 5 445 i tuşaladıktan sonra direk 0’a başarak iletişime gereken minimum bir süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınızdır. Bunun haricinde online destek ile de az bir süre zarfı içerisinde sorununuzu girmiş olacaksınızdır.

Yemek Sepeti Nedir

Yemek sepeti 2001 yılında Nevzat Aydın öncülüğünde kurulmuş bir online girişimci platformudur. 400 kişiden fazla çalışana sahiptir.
Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisi Numarası
Yemek sepeti kullanıcılarına sunduğu bir çok hizmet vardır. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için iletişim yollarını kullanmanız gerekmektedir.

Genel sorunlarınız için doğrudan yemek sepeti formasının müşteri hizmetlerine iletmeniz gerekmektedir. Sipariş iptali, sipariş takibi, sipariş durumu, para iadesi, iş birliği gibi vb. Konularda Çağrı merkezinden bilgi almanızda mümkün olacaktır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İletişim Numarası: 444 5 445

Yemek Sepeti Genel Merkez Telefon Nosu: +90 212 359 18

Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisi Mail Adresi

info@yemeksepeti.com mail adresinde mail yollayarak firma aracılığıyla hizmetlerden dilerseniz kurumsal yardım ve imkanından faydalanabilirsiniz. Dijital dönüşüm politikaları uygulayan firmalar online hizmet konusunda çalıştıklarından dolayı firma içi iletişime daha hızlı geçebilirsiniz daha hızlı iletişime geçmenizi sağlayan bir avantaj sağlayacaktır

Yemek Sepeti Canlı Destek Hattı

Yemek Sepeti uygulmasından yada mobilden verdiğiniz siparişlerinizi takip etmeniz mümkündür. Sipariş durumu ve iptali hariç bir çok konuda canlı destek sayfasında koşa bir süre içerisinde yardım sağlanır. Dakikalarca beklemek zorunda kalmadan siparişiniz hakkında Bilgi alabilirsiniz.

Yemek Sepeti Şikayet Hattı

Geç gelen sipariş

Eksik veya yanlış gelen sipariş

Yemek Sepeti şikayet için birden fazla iletişim yolu mevcuttur. Dilerseniz müşteri temsilcilerine dilerseniz mail üzerinden şikayet taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yemek Sepeti İletişim

Yemek Sepeti Sosyal Medya Hesapları;

Yemek Sepeti Youtube

Yemek Sepeti Facebook

Yemek Sepeti İnstagram

Yemek Sepeti Twitter

Kampanyalar:

YORUM YAP KAZAN

 "Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı