Çağrı Merkezi

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Hızlıca Bağlanma Tuşlaması:
444 99 99 -> 0

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için ilk öncelikle Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir.
444 99 99 bu numarayı aradıktan sonra arkasından 0 tuşu tuşlanarak Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmanız mümkündür.

  • 1 rakamını tuşladığınızda kargo durumu
  • 2 rakamını tuşladığınızda kargo teslim durumu
  • 3 rakamını tuşladığınızda size en yakın şube
  • 4 rakamını tuşladığınızda adresten alma

işlerini ve bilgisini sorgulayabilirsiniz.

Ekstradan kargonuz hakkında bilgi 7/24 sesli yanıt sistemi ile de öğrenmeniz mümkündür. Kargonuz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 7/24 sesli yanıt sistemi ile de öğrenebilirsiz.

Yurtiçi Kargonun Kurucusu Kimdir?

Yurtiçi kargo 1982 yılında Dr.İbrahim Arıkan önderliğinde Arıkanlı Holding adı altında kurulmuş Türkiye’deki ilk Türk kargo markasıdır. Bulunmakta olan 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkesi, 900’den fazla şubesi, 16.000’den fazla çalışanı ve 5000’in üzerinde araç fillosu ile Türkiye’nin tüm illerinde ve KKTC’nde hizmet sunmaktadır. Uluslararası taşımacılığını dünyada 220’den fazla yere yani dünyanın her yerine hizmet sunmaktadır. Yurtiçi kargo mobilleşme ve yenilikleriyle bir çok firmaya yol göstermeketdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma gönderilerini kusursuz bir şekilde gönderilerini ulaştırmayı kendilerine gaye edinmişlerdir.

Kampanyalar:

YORUM YAP KAZAN

 "Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı